GLASS & CERAMICS / Glass / Glass 6743504
nr 674 3504
GLASS
3 pcs, Bonbonjär+ karaff+ paryfmflaska, nagg/skador.
3 delar, Bonbonjär+ karaff+ paryfmflaska
Condition: nagg/skador
100
SEK 200
Monday December 20 2010
at 18:57:27
20/12 11:38:40
150 kr
20/12 17:40:27